sasha
ray

Долгожданная премьера
нового клипа!

Sasha RAY: «В новій композиції кожен знайде частинку себе»

Sasha RAY: «В новій композиції кожен знайде частинку себе»

Марія КАТАЄВА  «Хрещатик»полоса

  Нещодавно ви представили в Інтернеті пісню «Мечта». Розкажіть про неї.
— Її автором виступила Наталя Дзеньків, більше відома як Lama. Приємно усвідомлювати, що у моєму репертуарі з’явилася справжня пісня-перлина, адже її витоки — реальна історія однієї з найбільш проникливих українських виконавиць. Композиція «Мечта» — про дівочі мрії зустріти справжнє кохання — була написана Наталею ще в студентські часи. А торік, коли ми познайомились, пісня мені дуже сподобалася. Тому після невеличкого ребрендингу «Мечта» зазвучала в характерному для мене музичному стилі. Саундпродюсером виступив Віталій Телезин. Ми створили дуже романтичну пісню, яка, сподіваюсь, буде надихати всіх дівчат.

 А над чим зараз працюєте?
— У роботі два нових треки. Один — актуальний для сучасного покоління, яке йде в ногу з часом, і я впевнена, що кожен знайде в цій композиції частинку себе. Друга аудіоробота в жанрі танцювальної музики, планую записати її одразу двома мовами і презентувати в Україні та за її межами.

 Чи накладає на вас професійна діяльність якісь обмеження? Що робите, щоб тримати себе у гарній вокальній формі?
— Звісно, зайнятість у кількох сферах водночас не дає змогу приділяти багато часу підтримці і розвитку свого вокального рівня. Проте я намагаюсь використовувати кожну можливість, щоб постійно бути у тонусі. Де б я не жила — в Києві, Лондоні, Дубаї, в мене скрізь є викладачі, з якими  працюю над своїм голосом. Також займаюся самостійно — навіть у телефоні є безліч програм, за допомогою яких можна розвивати себе у вокальному плані.

 Ви пропагуєте українську культуру за кордоном. Зокрема відкрили ресторан національної кухні у Дубаї. Яка його концепція і чому обрали саме цю країну?
— Обрала ОАЕ з декількох причин. По-перше, цю країну я знаю вже давно. По-друге, навчаючись у бізнес-школі, проходила практику саме в Дубаї, тому вивчила цю країну і з професійної точки зору. По-третє, тут бракувало ресторану з якісною вітчизняною кухнею, при тому, що українців там стає все більше і більше. Ну і найголовніше, Дубай зараз — один з важливих світових центрів, де зібрані всі культури і національності і є найбільший потік туристів, що дає змогу відкрити нашу культуру для всього світу.

 Які враження від наших страв у іноземців? Що користується найбільшим попитом?
— Буду відверта, більшість іноземців мають абсолютно неправильне уявлення про нашу кухню і навіть бояться її. Та коли вони потрапляють до ресторану або дізнаються від друзів, наскільки у нас гарно і смачно, їх враження одразу змінюються. Усі в абсолютному захваті. Найулюбленіші страви — це український борщ, вареники і пельмені, форшмак, курячі котлети. А наші десерти, особливо медовик,— вважають найкращими у місті.

 А чим ще дивуєте у ресторані?
— Окрім смачної кухні, ми додали частинку нашої культури — організовуємо вечори караоке, що теж дуже незвично для мешканців Дубаю. Ці вечірки швидко набули популярності не тільки серед представників діаспори. Іноземці також часто заходять поспівати і послухати гарні голоси наших співвітчизників.

 Ви часто буваєте за кордоном. Як оцінюєте музичне життя Києва? Чого нам бракує?
— Дуже важко порівнювати. Адже кризова ситуація в країні спричинила ще більшу замкненість вітчизняного шоу-бізнесу на міжнародній арені. Більшість часу я проводжу в ОАЕ, де, насправді, власного шоу-бізнесу немає, але музичне життя самого міста Дубай перенасичене. Туди приїжджають артисти різного рівня абсолютно з усіх куточків світу, є попит як на початківців, так і на зірок першої величини. В нашій країні, на жаль, попит зменшився дуже різко, реально працюють не більше десятка вітчизняних артистів, а іноземним зацікавлення їхати до України зовсім немає.

 Чи плануєте виступати влітку?
— Наразі готую програму для моїх майбутніх виступів, тому, скоріше за все, найближчі концерти будуть восени