sasha
ray

Долгожданная премьера
нового клипа!

Sasha Ray — історія успіху

Sasha Ray — історія успіху

— Яке гасло супроводжує Вас по життю та допомагає боротися з проблемами?
— У мене є кілька життєвих кредо. По-перше, ніколи не здаватися і йти наполегливо на шляху до своїх мрій і реалізації своїх цілей. Не розмінюватися на дрібниці, адже, втративши честь, гордість або гідність — потім їх не відновиш. Я за вічні цінності, а не за тимчасові спокуси і тенденції. Ненавиджу обман і не вмію брехати, за що, впевнена, багато хто мене цінуює. Також, керуюсь по життю девізом: «Тільки вперед!». Це заряджає мене енергією на нові звершення, адже я постійно, достигаючі цілі, ставлю собі нові.

— Розкажіть нашим читачам як Ви, навчаючись у школі, встигали займатися і танцями, і вокалом та ще й бути відмінницею?

—  Я з дитинства дуже творча особистість. Окрім музики і танців займалася малюванням, шиттям, кулінарією, любила виготовляти прикраси і багато інших речей власноруч. Чесно кажучи, я постійно була зайнята чимось, і у шкільні роки майже не мала вільного часу. Окрім артистки була мрія також стати дизайнером одягу. Тож не можу сказати, що мені було складно поєднувати інтелектуальний та творчий розвиток. Навіть більше, в мене ще вистачало часу на написання віршів! (прим. – посміхається) Думаю, що це питання пріоритетів та бажання самої людини. Всі ми родом із дитинства і знаємо, що якщо якесь зайняття нам цікаве, то час на нього знаходиться в будь-якому завантаженому режимі.

 

— Ви отримали вищу освіту за кордоном. Як Ви вважаєте, майбутнім абітурієнтам слід розглядати можливість навчання за кордоном?Чи відрізняється система освіти у зарубіжних вищих закладах від української?

— Спочатку я навчалась в КНЕУ по спеціальності «Економіка». Вже тоді я вирішила, що треба виходити на світовий рівень, і в цьому мені допоможе навчання за кордоном. Звичайно, рівень навчання різний, так як і наші менталітети. Я с 2010 года навчалася у відомих школах гостинності Ліону (школа Пола Бокюза) і Лозани (Лозанская школа готельного бізнесу). Окрім навчання я практикувалась у Дубаї в семизірковому готелі Burj Al Arab та в Лондоні в Мішленівському ресторане Marcus Wareing.

Можу на власному досвіді сказати, що різниця в тому, що наша система освіти спрямована на заучування предмет теоретично і по книжкам, а за кордоном вчать на реальних прикладах і ситуаціях. І навіть на екзаменах теорії майже не вимагають. Переважно дають ситуацію, для якої необхідно запропонувати власне рішення.

 

—  Як ви гадаєте, де легше домогтися успіху – за кордоном або ж на Батьківщині?

— Я вважаю, що на Батьківщині легше, тому що є вже відстроєні контакти, та допомога близьких та друзів. Цього за кордоном особисто мені дуже не вистачало.

—  Що Вас надихає під час написання музичних треків?
— Музику писати не пробувала, а от тексти пишу. Вони у мене російською й англійською мовами. Поки не виношу їх на загальний огляд. Для мене найголовніший критерій – щоб на музику відгукувалося серце і душевний стан. Важливо відчувати пісню, бути її частиною і вміти проживати її, знати про що ти співаєш. Напевно, я – останній романтик, і хоч романтика давно вийшла з моди, вірю, що вона вічна.

—  Нещодавно Ви презентували пісню, яку написала Lama. З ким ще з музичних виконавців або зарубіжних Ви хотіли б співпрацювати у подальшому?

— Я велика фанатка латиноамериканских артистів — Джей Ло і Енріке Іглесіас мої найбільші кумири. По можливості стараюся завжди відвідувати їхні концерти. Шарм і енергія цих зірок надихає!

—  Ви маєте перший ресторан української кухні у Дубаї та нещодавно проводили Fashion-показ вишиванок. Чому Ви вирішили познайомити це місто саме з українськими традиціями?
— Я щиро пишаюся тим, що я — українка. І бути українкою для мене означає не тільки поважати мою Батьківщину, як місце, де я народилася, а також — гордо нести українські традиції, проявляти самі позитивні риси характеру, які характерні для українців, такі як: гостинність, добродушність, працьовитість і т.д., а також поширювати знання про нас і популяризувати нашу культуру за межами нашої країни.

— Чи плануєте ще якісь творчі або бізнес проекти безпосередньо у Дубаї?
— Планую розвивати свій ресторанний бізнес, та співпрацювати з українськими та закордонними артистами. (надо дополнить)

—  Чи легко поєднувати кар’єру співачки і бізнес-леді?

— Я — особистість багатостороння, і вибравши один напрямок, відчувала б себе, як у тісній кімнаті, що не дає вийти і реалізувати себе повною мірою. Мій бізнес — це моє хобі, я займаюся тим, що мені до душі. Крім того, я люблю перебувати в постійному русі і переключатися з одного виду занять на іншій — це є відпочинок для мене. Також я прихильник здорового способу життя – ніколи навіть не пробувала палити, п’ю вкрай рідко, максимум — бокал вина за вечерею. Звичайно ж, спорт — невід’ємна частина мого життя, хоча, зізнаюся, частенько вибиваюся з графіка постійних тренувань в силу браку часу. Ще я люблю регулярно влаштовувати собі детокс-дні і вже давно виключила м’ясо зі свого раціону.

—  Ви відома співачка, ресторатор, модель та дуже гарна дівчина. Чи не могли б Ви розповісти молодим дівчатам та хлопцям, чим необхідно керуватися,аби досягти успіху у будь-якій сфері ?
— Для кожної людини успіх має абсолютно різні складові. Для мене успіх — це ідеальний баланс в досягненні загального визнання, матеріального благополуччя і внесення свого вкладу в розвиток суспільства.Взагалі, щоб стати успішним, необхідно збіг багатьох факторів. Це –  однозначно талант, підкріплений працьовитістю, удача і фінансові ресурси.

Я дуже цілеспрямована людина, але до виразу «Досягти мети за всяку
ціну» ставлюся неоднозначно. Для мене дуже важлива честь, мораль і
життєві принципи. Якщо «будь-яка ціна» передбачає обман чи порушення
моїх життєвих принципів — то така мета не для мене. Тим не менш, я вірю,
що будь-якої мети можна досягти чесним і правильним шляхом. У такому
випадку у мене немає ліміту часу, терпіння і власних зусиль. Але
найбільше мені допомагає моя наполегливість, терпіння і властивість не
падати духом, навіть коли в двадцять п’ятий раз нічого не виходить. Тому потрібно вірити в себе і не давати нікому збити вас зі шляху. Жодна успішна людина не народжувалась успішною, більшість з них терпіли невдачі, помилялися, але продовжували, не озираючись, і йшли впевнено до своєї мети.

—  Як Ви вважаєте, яке найбільше досягнення у вашому житті та чому?

— Найбільшим досягненням я вважаю перемогу над самою собою. Бо ж, здобувши один раз перемогу, на черзі стоїть ряд чергових цілей. Немає нічого солодшого за усвідомлення того, що тобі вдалося переступити свої страхи і комплекси.

—  Щоб Ви хотіли побажати харків’янам та усій Україні?

— Хочу всім побажати мирного неба над головою — це дуже актуально в нинішній час.

Любові та взаєморозуміння в усьому і з усіма!

Не втрачайте віру в себе ні за яких обставин! Нехай казкові і чарівні моменти трапляються з кожним із вас і якомога частіше!

 

Джерело: газета «Шкільний Харків»